12X Pigtail SC/UPC SM G652D 1.5M
12X Pigtail SC/UPC SM G652D 1.5M
Dostępność:
Produkt niedostępny
Ilość sztuk:
Cena zestawu:
99.99
Dodaj do koszyka

  • Zastosowanie: Wewnętrzne
  • Ilość włókien: 12
  • Rodzaj włókna: Jednomodowe
  • Typ włókna: SM G.657A2
  • paralax
    10 lat doświadczenia na rynku
    paralax
    szeroki wachlarz usług dodatkowych
    paralax
    profesjonalne i życzliwe doradztwo